شرکت کن موج پارس امکان انجام کارهای زیر را برای مشتریان خود به عهده می گیرد:

  • وقت سفارت
  • تکمیل فرم های سفارت
  • تکمیل مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت
  • تهیه بیمه مسافرتی
  • تهیه ترانسفر فرودگاهی در هر کجای دنیا
  • امکان پرداخت ورودیه های سفارت و کلیه مراکز گردشی و تفریحی
  • پیکاپ پاسپورت
  • رزرواسیون هتل و بلیط در سراسر دنیا ( با امکان مشاوره ، بهترین ایرلاین های دنیا و کمترین هزینه )
  • اجاره اتومبیل
  • گواهی نامه بین المللی

 

وقت سفارت: شرکت کن موج پارس امکان اخذ وقت سفارت در کشورهای عضو اتحادیه شینگن ( ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، اتریش، هلند، چک، سوئیس و …) و انگلستان را برای مشتریان خود در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه فراهم می نماید.

 

تکمیل فرم های سفارت و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت

کن موج پارس با استفاده از وکلای مجرب و کارشناسان خبره در تکمیل فرم های سفارت و مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت برخلاف برخی از همکاران، مدارک، اسناد و اطلاعات دروغین در پرونده مشتریان خود قرار نمی دهد که آنها در اخذ ویزای توریستی و پس از آن در ورود به کشور کانادا در مرز و همچنین در آینده دچار مشکل نشوند.

 

بیمه مسافرتی

هرساله هزاران نفر به خارج از کشور مسافرت می‌کنند و درحالی‌ که اکثر آنان از مزایای بیمه مسافرتی بهره‌مند هستند، عده کمی از آنان می‌توانند از خدمات بیمه‌ای مناسب در زمان نیاز و ضرورت استفاده نمایند. بسیاری از آن‌ها ناگزیرند هزینه‌های گزافی را به هنگام بروز حادثه یا بیماری در مراکز درمانی پرداخت نمایند. بیمه مسافرتی ارائه‌شده توسط آژانس قصران گشت به‌گونه‌ای طراحی‌شده است تا به هنگام بروز حادثه در هر نقطه‌ای از جهان خدمات مندرج در جداول تعهدات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بیمه‌شده ارائه دهد.

 

تهیه ترانسفر فرودگاهی در هر کجای دنیا

کن موج پارس امکان تهیه ترانسفر فرودگاهی برای همه مشتریان خود در هر نقطه از دنیا را دارد که بدون اتلاف وقت و انرژی به راحتی از سفرهای خود لذت ببرند.

 

امکان پرداخت ورودیه های سفارت و کلیه مراکز گردشی و تفریحی

کن موج پارس امکان پرداخت ورودیه های سفارت ها، کلیه موزه ها و مراکز گردشی و تفریحی را برای عزیزانی که قصد تهیه تور ندارند و خودشان به زبان های خارجی مسط بوده و صرفا به دلیل نداشتن کارت های بانکی خارجی امکان پرداخت ها را ندارند فراهم می نماید.

 

پیکاپ پاسپورت

در مدت ۲ تا ۳هفته کاری امکان پیکاپ ویزای کانادای شما از ترکیه (استانبول، آنکارا)، امارات و ارمنستان وجود دارد.

 

رزرواسیون هتل و بلیط در سراسر دنیا

کن موج پارس برای عزیزانی که صرفا قصد رزرو  و یا خرید هتل و بلیط را به صورت تکی دارند ، نیز با کمترین هزینه فراهم نموده و به آنها مشاوره رایگان می دهد.

 

اجاره اتومبیل

 اجاره اتومبیل در اروپاو کانادا در مدت زمان محدود به مدت چند ساعت یا چند روز می باشد. معمولاً شرکت و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیکی فرودگاه و یا محدوده‌های پرتردد شهری قرار دارند تا مسافرین بتوانند به سهولت اتومبیل را اجاره کنند. شرکت کن موج پارس امکان فراهم کردن این خدمات را برای مسافرین محترم دارد.

 

گواهی نامه بین المللی

به موجب این گواهی بین المللی که مدت اعتبار آن یکسال و سه سال می باشد می توان به صورت موقت در برخی کشورها، به رانندگی پرداخت. بدیهی است دارنده مجوز رانندگی بین المللی نمی تواند قوانین و مقررات مربوط به شرایط اقامت و یا پرداختن به شغل و یا حرفه ای که در کشورهای مسیر حرکت او جاری و قابل اجرا می باشد را نادیده انگاشته و یا نقض نماید. این گواهینامه علاوه بر زبان فارسی به ۷ زبان بین المللی (‌انگلیسی ـ فرانسوی ـ روسی  عربی ـ‌ آلمانی ـ اسپانیائی ـ چینی)‌ نیز ترجمه گردیده است . مجوزهای رانندگی بین المللی قابل تمدید نبوده و پس از انقضاء می بایست نسبت به درخواست مجوز رانندگی جدید اقدام نمود .